הפין הכי גדול בעולם

האיש עם הפין הכי גדול בעולם הוא רוברטו אסקיבל קבררה, בן 56 מסאטיליו מקסיקו עם פין בגודל עצום המגיע ל-48 ס"מ (מעל פי 3 מהמוצע העולמי) ובמשקל לא יאומן של קילו.

יתרה מכך, על מנת לוודא שאכן מדובר באיבר אמיתי ולא מתיחה או תרמית שנועדה לעורר עניין ולמשוך תשומת לב רופאים בדקו את הפין של רוברטו באמצעות בדיקת רנטגן ואישרו כי אכן מדובר בפין אמיתי.

חושבים שזה כיף להיות עם האיבר הכי גדול בעולם? תחשבו שוב, נכון שבזכות האיבר שלו רוברטו נהנה משיא גינס והמון יוקרה ותהילה שהרבה גברים היו חולמים עליה ואף היו מוכנים להתחלף איתו, אבל המציאות לא כ"כ ורודה כמו שזה נראה, למעשה בגלל גודל הפין שלו רוברטו סובל מבעיות רפואיות רבות וזיהומים בגלל שהשתן שלו לא מצליח לעשות את כל הדרך החוצה.

גם מציאת עבודה נורמלית היא לא משימה פשוטה כשיש לך את האיבר הכי גדול בעולם, מפני שרוברטו לא יכול ללבוש מדי עבודה שיכולים להצניע את האיבר שלו וכתוצאה מכך ממשלת מקסיקו הכירה בו כבעל מוגבלות והוא נתמך על ידי קצבת נכות ממשלתית.

אפילו פעולה בסיסית שאינה דורשת שום מאמץ או מחשבה כמו ללכת לישון הופכת למורכבת כשיש לך את הפין הכי גדול בעולם, רוברטו טוען שהוא מתקשה להרדם בלילה והשינה שלו היא לא רצופה ובשביל להקל מעט על האי נוחות הוא נאלץ לישון כל גבו כשאיבר מינו מונח כל כרית נפרדת.

עוד מספר רוברטו כי הוא ניסה לקיים יחסי מין רק פעמיים בכל חייו בפעם הראשונה שניסה לקיים יחסי מין הם לא צלחו משום שכשהאישה ראתה את גודל האיבר שלו היא נבהלה מהגודל שלו, התחרטה ולא הסכימה לשכב עימו ובפעם השניה שקיים יחסי מין רוברטו נאלץ להפסיק באמצע בגלל שהאקט המיני היה הכאב היה בלתי נסבל, מה שמעמיד בספק את היכולת שלו להעמיד צאצים.

בשנת 2017 רדיולוג ערך לרוברטו בדיקת CT ומצא כי גודלו האמיתי של הפין של רוברטו הוא בין 15-18 ס"מ ואילו רק העורלה שלו נמתחה ונתמחה לממדים עצומים, כתוצאה מכך הוא הואשם בזיוף ורמאות לאחר שהודה שמאז היותו נער הוא הסתובב עם משקולות שהיו מחוברות לאיבר מינו במטרה להגדיל אותו כמה שיותר.

 

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מהו באמת האיבר הכי גדול בעולם?

ובכן התשובה לשאלה הזאת נמצת במכנסיים של ג'ון פלקון בן 45 מניו יורק עם איבר עצום בגדול של 23 ס"מ במצב רפוי ולא פחות מ-34 סנטימטרים מרשימים ביותר במצב של זיקפה.

גם החיים של ג'ון פלקון לא כ"כ זוהרים בעקבות האיבר העצום שלו, הוא טוען שבתור שחקן הוא לא קיבל תפקידים בגלל האיבר שלו והוא אף נעצר פעם אחת בביקורת הגבול בשדה התעופה בסן פרנסיסקו בגלל "חבילה חשודה במכנסיים".

בניגוד לרוברטו קבררה ג'ון כן מצליח לקיים יחסי מין ואף טען שהוא קיים יחסי מין עם הכוכבים הכי מפורסמים בהוליווד, אך הוא מעולם לא פרסם את זהותם.

צור עימנו קשר ונחזור אליך בהקדם:
פוסט זה פורסם בקטגוריה מידע מקצועי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.