יש לו ענק מדי האם מדובר בברכה או קללה?

איך לדעת מה הגודל של איבר המין

נראה שהשאלה הכי פופולארית שעדיין אין לה תשובה היא האם הגודל קובע או לא קובע, לטובה או לרעה… גודל איבר המין נחשב לעניין גדול וכזה שקשור קשר הדוק לאגו הגברי. אם תחפשו קצת על הנושא באינטרנט במטרה להגיע לתשובה, תקבלו דעות לכאן ולכאן, גם מצד גברים וגם מצד נשים.

מה אומרים הסקרים והמחקרים שנעשו לאורך השנים? גם כאן קשה לקבל תשובה חד משמעית:

סקרים מסוימים מראים שנשים רואות איבר מין גדול כדבר חיובי, אך סקרים אחרים מראים שבפועל הרבה נשים בעצם לא כל כך מרוצות מהמצב הזה, מה שמביא לאחוז גבוה של בגידות כלפי גברים עם איבר מין גדול. לצורך העניין מספיק אפילו הבדל של 3 ס"מ בזקפה מ-12 ס"מ ל-15 ס"מ כדי לפגוע במערכת היחסים.

ואם זה לא מספיק מבלבל, סקר שנערך ב-2015 בארה"ב מצא שככל שמערכת היחסים הדוקה יותר, כך גודל איבר המין האופטימלי מבחינת הנשים היה קטן יותר, אם כי ההבדלים לא היו אסטרונומים (3 מ"מ באורך ו-5 מ"מ בהיקף).

אז מה באמת קורה כאן? האם איבר מין ענק הוא בעצם מתכון לאסון?

מבחינה אנטומית, איבר מין גדול יותר יכול להביא לתחושה של חוסר נוחות וכאב אצל נשים. זה גם הגיוני למדי אם לוקחים בחשבון שהעומק הממוצע של הנרתיק הוא 8 ס"מ בלבד. מנגד, גם איבר מין קטן מן הממוצע יכול להיות לא מספק מכיוון שתחושת החיכוך בעת החדירה לא תהיה מספיק עוצמתית, כך שבהחלט יש בסיס של אמת לסטיגמה הזו.

לחבר שלך יש ענק? הסיכוי שלך לחוות אורגזמה מיחסי מין גדול יותר!

מחקר חדש מצא כי נשים ששכבו עם גברים בעלי איבר מין גדול מהממוצע נהנו יותר מקיום יחסי מין, דיווח על חוויה עוצמתית ואף הגיעו יותר פעמים לאורגזמה. כן זה נכון ועכשיו גם מוכח מדעית ויש לכך הסבר די פשוט גברים עם איבר עבה וארוך מהממוצע מצליחים לגרום ליותר חיכוך בנרתיק של האישה מה שמגביר את ההנאה מיחסי מין ומגדילים את הסיכוי של האיזה לחוות אורגזמה נרתיקית – הכוונה אורגזמה מחדירה.

למרות שנשים יכולות לחוות 4 סוגי אורגזמות, רק 20% מתוכן באמת מצליחות לגמור ולמעשה זוהי אחת מהבעיות המיניות השכיחות יותר בקרב נשים, אז אם לחבר שלך יש פין ענק אל תוותרי עליו בקלות את עוד עשויה לחוות עולם שלם שטרם גילית.

ולסיכום

בסופו של דבר, צריכה להיות התאמה בין שני איברי המין, כאשר עד גבול מסוים בהחלט עשויה להיות תחושה עוצמתית יותר כשאיבר המין גדול, ואולי זה יכול להסביר את הסתירות שיש בין הסקרים והמחקרים השונים שמתפרסמים כל הזמן.

למרבה המזל, איבר המין הנשי הוא אלסטי למדי וניתן להגדיל את הגמישות שלו עוד יותר באמצעות "משחקי אצבעות", עזרים שונים (…) וג'לים לסיכוך. אין ספק שכאן משחק מקדים הוא לחלוטין שם המשחק… אם איבר המין גדול מדי, האישה יכולה ללמוד איך לכווץ את השרירים באזור בדגש על שרירי רצפת האגן.

כמו כן במקרה שאתה חש שהאיבר שלך לא מספיק גדול או קטן מהממוצע יש היום טיפולים חדשניים ובטוחים להגדלת איבר המין המגדילים את הפין בעובי ובהיקף שלו.

אגב, למרות כל המספרים האלו, לפעמים ההסבר הוא הרבה יותר פשוט: גברים עם איבר מין גדול הם פשוט לא מאהבים טובים במיוחד מכיוון שהם מרגישים שאין להם סיבה להתאמץ. החשיפה המרובה לסרטים כחולים שאין כמעט קשר בינם לבין מה שקורה בחיים האמיתיים רק מוסיפים לתחושה הזו.

בסופו של דבר, שני בני הזוג צריכים להיות פתוחים אחד כלפי השני ולהבין איך שניהם יוכלו להנות, אבל לא אחד על חשבון השני. לפעמיים זה לא כל כך פשוט ונדרש סיוע של מטפל זוגי או סקסולוג.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה מגזין בריאות מינית. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.